You are here: Home > Kramik ogłoszeń > Zlecimy loty czarterów na wystawę psów myśliwskich

Zlecimy loty czarterów na wystawę psów myśliwskich

Państwo: Polska
Miasto: Gniezno
Imię i nazwisko: Gracjan Topolski
Kontakt mailowy: topolagracjana@onet.pl
Opis:
nasze polskie stowarzyszenie psów myśliwskich poszukuje fachowców, specjalistów którzy wiedzą jak przygotować transport wielu osób plus ich pupili. Lot odbywał się w piątek, powrót w niedzielę. Wszystko na trasie Warszawa – Glasgow – Warszawa. Czy jesteście zatem w stanie przygotować odpowiedniego rodzaju rozwiązania w tej materii, czy jesteście w stanie doprowadzić do sytuacji, że otrzymamy wszystko co najlepsze, a na pewno wasza oferta będzie na tyle ciekawa, że warto po nią sięgać?


Imię i nazwisko: Mikołaj Labych
Treść:
Witam i zachęcam do tego co może zaoferować General Aviation. Nasza firma specjalizuje się w sprawach takich jak loty czarterowe Warszawa. Gwarantujemy wszystko co najlepsze, gwarantujemy wszystko co jest przygotowane w sposób doskonały. Zatem sprawdzajcie, szukajcie rozwiązań i miejcie pewność, że poprzez współpracę z nami wszystko będzie doskonale przeprowadzone


Imię i nazwisko: Łucja Poręba
Treść:
Uwaga w kilku słowach, w kilku enterach. Tylko AIR OIL Polonia gwarantuje wam najlepsze przygotowanie, gwarantuje wam wszystko co idealne w tej kwestii. Proszę o kontakt, bo to jedyna okazja do tego aby otrzymać odpowiedniego rodzaju rozwiązania, aby wejść w konkretne rozwiązania.

Tags:

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter
  • RSS

Comments are closed.